Jesteśmy firmą projektowo-wdrożeniową

Kontakt

Dlaczego my?

W Devrry tworzymy produkty cyfrowe, które pozwalają ludziom robić rzeczy inaczej.

Współpraca z Devrry skupia się nie tylko na robieniu tego, o co prosisz, ale także na bardzo intensywnym przemyśleniu problemu, aby najpierw zobaczyć, jak można go rozwiązać szybciej – inaczej – lepiej.

Nasza historia zaczęła się ponad 7 lat temu, kiedy projektowaliśmy strony i materiały graficzne. Od 4 lat zajmujemy się również szeroko pojętym User Experience, który jest niezbędny przy dobrej stronie, czy aplikacji. Ponadto zajmujemy się również warstwą wizualną UI stron, DTP, tworzymy identyfikacje wizualne oraz materiałami dla social mediów. Oferujemy kompleksową obsługę od samego pomysłu, aż po wdrożenie, sprawdzanie użyteczności i opiekę produktów online. Dbamy o wysoką jakość kodu i projektów dostosowanych do wymagań. Obsługę klienta zawsze utrzymujemy na najwyższym poziomie.

Nasz zespół stale się powiększa i zyskuje zaufanie wielu firm i agencji. Zależy nam, aby Devrry kojarzyło się z czymś dobrym i pozytywnym, dlatego pracujemy asynchronicznie co pozwala nam na większą wydajność naszych ludzi, którzy są filarem każdego projektu.

Dlatego koniecznie podziel się swoim pomysłem z naszym zespołem, abyśmy mogli dostarczyć Ci rewolucyjny produkt cyfrowy!

Devrry historia nazwy
Kontakt